פורץ מנעולים

תהליך הזמנתו ופעולתו של מנעולן ופורץ מקצועי

זה קורה לטובים מכל. אתם מגיעים אחרי יום עבודה מתיש לבית או לרכב, בבוקר לבית העסק, או לכל מבנה אחר ומגלים ששכחתם את המפתחות לדלת או שמא נשבר לכם המפתח. ההיסטריה בעיצומה, השפה התחתונה רועדת והרחמים וההאשמות העצמיות מתסיסות. אך במקרים כאלה, יש לחכות רגע, ולחשוב בפשטות: מנעולן מקצועי ומנוסה הוא שיציל אתכם מהסיטואציה המעיקה. איך תפעלו? קבלו מספר עצות טובות.

מה לעשות בזמן ההמתנה?

  • העבירו את הזמן בכיף – אל תשבו על המדרגות ותמררו בבכי קורע לב. קחו עצמכם בזמן ההמתנה לפורץ המנעולים לבית הקפה הקרוב, טיילו בעיר ובחנויות הבגדים, ערכו שיחת טלפון עם קרובים וכדומה. אל תשכחו להישאר באזור המגורים. פורץ המנעולים אמור להגיע בקרוב…
  • בדקו זמני הגעה של המנעולן – לאחר שתבחרו את איש המקצוע המתאים בדקו בשיחה הטלפונית תוך כמה זמן הוא מגיע לאזור. אל תמתינו למנעולן יותר משלושים דקות. דעו כי מנעולן שמחשיב עצמו כנותן שירות מקצועי, חייב לתת לכם שירות מהיר.

מה לעשות בזמן עבודתו של המנעולן?

  • צמצמו נזקים – כאשר המנעולן מגיע לפרוץ את הדלת בדקו כי הוא אינו מסב נזק לדלת בעיקר אם מדובר בדלתות יוקרתיות. הסבירו כי הדלת יקרה או בעיצוב מיוחד ובדקו אם שיטות הפריצה של המנעולן מקצועיות מספיק. אל תתביישו להתערב. מדובר ברכוש שלכם והנכם מעוניינים לשמור עליו.
  • בקשו מפתחות רזרביים – מנעולן טוב עליו להחליף לאחר הפריצה את המנעולים ולספק מפתחות. אם הזמנתם שירות מנעולן לאחר פריצה לרכב או לבית, וודאו כי הוא מחליף את המנעול וכי הוא מוסמך לעשות כן על ידי אישור שקיבל ממשרד העבודה.

רוצים לקבל טיפים נוספים כיצד לבחור מנעולן? היכנסו למאמר הזה

שורה תחתונה

לא להיבהל! – אחת העצות החשובות והטובות היא לא להיכנס לפאניקה (להורדת לחץ מומלץ להיעזר בכתבה זו במאקו). נשמו עמוק וחפשו שירות מנעולן באינטרנט. תוצאות החיפוש ניבו כמות גדולה של בעלי מקצוע שילחמו עליכם עד חורמה ולכם יישאר רק לבחור. אם הנייד שלכם ללא אינטרנט רדו לקיוסק השכונתי ובקשו מגזין מקומי בו בוודאי תהיה רשימה של בעלי מקצוע. אם גם זה לא עוזר חייגו ל144 או בקשו מעובר אורח לבדוק בשבילכם על מנעולן קרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.